španělština zdarma

Kurz pro začátečníky

Komentáře k článku: Kurz pro začátečníky

 

Super

Před měsícem jsem začala se studiem španělštiny, tak se na tento kurz moc těším. Je to skvělý, že se najdou lidi jako vy, kkteří zdarma a ve svém volném čase dělají něco pro druhé. Děkuji

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví esperanzaM

Výborně, jste moc šikovní, těším se.Z toho,co se mi na internetu ke španělštině podařilo najít, jsou pro mě vaše stránky nejlepší Dana

jak se kurz spouští

Dobrý den, nepochopila jsem, jak se kurz spouští. Jsem na mapě kurzu, ale zde nelze dále nikam prokliknout…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lenkafialka vložený před 12 lety

jak se kurz spouští

Dobrý den, nepochopila jsem, jak se kurz spouští. Jsem na mapě kurzu, ale zde nelze dále nikam prokliknout…

Re: jak se kurz spouští

Články ještě nejsou vydané. Budou vydávány postupně a tím půjdou i odkazy výše.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví rzeman

Kdy budou další?

Ahoj, chtěl bych vědět kdy budou další články.
Chci se naučit španělsky a moc se mi líbí, jak je to tu popsané, ale vyhovoval by mi trošku rychlejší kurz :D dva týdny tu není nic novýho… Předem díky za odpověď

Re: Kdy budou další?

Články budou, dnes se tu objevil nový. Bohužel však začíná zkouškové období a jiné povinnosti, proto jejich produkce chvíli trvá. V každém případě ale budou!

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví rzeman
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vondruška vložený před 12 lety

Re: Kdy budou další?

Články budou, dnes se tu objevil nový. Bohužel však začíná zkouškové období a jiné povinnosti, proto jejich produkce chvíli trvá. V každém případě ale budou!

Re: Re: Kdy budou další?

OK, díky. A nešel by vytvořit ke stránkám RSS feed? Ať vidím jak vyjde novej článek :)

Re: Re: Re: Kdy budou další?

Technika není moje silná stránka, bohužel. S takovým dotazem se obrať na Petra Hudíka ;)

ok

i když mi je jenom jedenáct tak poznam, že tenhle server je super

tak prvni lekce by byla prosla a ted jak do te druhe…? jak dal ?

Kdy bude doplněna první lekce a kdy zveřejníte další lekce?

Zdravím, ani nevím proč, ale dnes ráno jsem se rozhodla, že se chci naučit španělsky. Ze všech navštívených stránek, se mi tato líbí nejvíc, ale když si tak čtu diskuzi, kde jsou poslední odpovědi někdy před pěti lety, musím se zeptat, zda se stránky stále aktualizují, nebo to již Marek Vondruška vzdal?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MIryska vložený před 7 lety

Zdravím, ani nevím proč, ale dnes ráno jsem se rozhodla, že se chci naučit španělsky. Ze všech navštívených stránek, se mi tato líbí nejvíc, ale když si tak čtu diskuzi, kde jsou poslední odpovědi někdy před pěti lety, musím se zeptat, zda se stránky stále aktualizují, nebo to již Marek Vondruška vzdal?

Je mi líto, ale řeším již delší dobu jiné věci. Web nezahyne, jen to chvíli potrvá, než se opět rozjede…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.