španělština zdarma

Sin ti de Ricardo Marín

Komentáře k článku: Sin ti de Ricardo Marín

 

Super

Jé, 74 procent, lepší než posledně. Kdybych nepsal MINUTO s přízvukem a jednou se nepřepsal, tak by to bývalo ještě lepší.

Jen v tomhle místě:
pare el tiempo – není tam EL VIENTO?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Super

Jé, 74 procent, lepší než posledně. Kdybych nepsal MINUTO s přízvukem a jednou se nepřepsal, tak by to bývalo ještě lepší.

Jen v tomhle místě:
pare el tiempo – není tam EL VIENTO?

Re: Super

Nepřepsal jste se u slovíčka „pohyb“? To dělalo vždycky problém mně, místo i jsem psal e.
Pare le tiempo – opravdu je to tam nějaké divné, ale měl jsem k dispozici text písně od autora a zdá se mi divné, že by se přepsal. Nicméně důvěřuj, ale prověřuj. Prověřím to.

Re: Re: Super

Tak to jsem zrovna měl dobře.

Co se textu týče, z vlastní zkušenosti vím, že autoři si napíšou text, potom tu písničku nazpívaj ale tu a tam si to ještě při nahrávání upraví. Potom vydají text, ale bez těch úprav, které za pochodu udělali.

Jedna chyba, protože neumím psát, ach jo :D
Jinak, já tam taky slyším viento a ne tiempo ;)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Elis

Zdravím, jen bych chtěla upozornit na chybičku u slova Requerdo, což má být Recuerdo ;)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Bublinka

Juchů! Jenom jedna chybička:)Jinak moc pěkná písnička!

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Renka

Super, moc se mi to líbí. španělsky jsem se začala učit před pár měsíci a že jsem test dala na 64 % je pro mne velký úspěch. Díky, těším se na další. :-)

Moc hezká písnička přesně můj styl,když není zrovna slunečno.Jen kdyby to šlo,tak bych zpěvákovi vzkázala,že žádná ženská nestojí za to,aby se kvůli ní někdo kdokoliv trápil.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví kate

79%

moc hezká písnička, ale o5 sem se dopustila několika zbytečných chyb… :?

Po 14 dnech španělšiny 57 % -spokojenost.

Dost mi pomohlo, že na rozdíl od první písničky je tahle pomalá.

Těším se na další.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví pavla

93% –1chyba to jsem fakt nečekala!! Jinak tohle jsou opravdu moc hezky udělané stránky. Těším se na další nové příspěvky.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Martina

moc fajn písnička:)

Moc hezká písnička, není ale na youtube, což moc nechápu. Jinak „ti“ no lleva tilde:)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.